08.08.2021
08.08.2021
1.09.2021
1.09.2021

Wieliczka Adres : Ul. Długa , Michał Cena : 309600.00 PLN 693240211 Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

Nowe mieszkanie w WieliczkaPark blisko parku - BRAK PCC!


Sprzedam nowe przestronne mieszkanie w Wieliczce k/Krakowa na osiedlu WieliczkaPark. Posiadam łącznie 4 mieszkania w tym samym bloku na sprzedaż.


Oprócz oferowanego mieszkania A29 na 4 piętrze posiadam jeszcze mieszkanie A17 (2 piętro), A8 i A11 (na 1 piętrze). Wszystkie mieszkania są o takiej samej powierzchni.Wieliczka Park to pierwsza tego typu inwestycja realizowana w Wieliczce.
Zamknięte osiedle, monitoring, całodobowa ochrona, instalacja alarmowa to nie jedyne zalety tego osiedla.
Inwestycja zlokalizowana jest w otoczeniu istniejącego lasu, w bliskiej odległości od centrum Wieliczki oraz jest doskonale skomunikowana z Krakowem.

Przedszkole, żłobek, boisko do gry i zabawy, siłownia zewnętrzna, rowerownia, liczne place zabaw to atrakcje, które czekają na najmłodszych właśnie na osiedlu Wieliczka Park. Deweloper nie zapomniał o zagospodarowaniu części wspólnych inwestycji, oraz miejscu spotkań przyszłych mieszkańców. Zadbane alejki między istniejącym i zachowanym lasem oraz cała architektura zieleni będą sprawiały radość z codziennych spacerów.

Na osiedlu swoje miejsce znajdzie cenione w całej Polsce przedszkole sportowo - językowe oraz żłobek Fair Play. Deweloper pragnie zapewnić zupełnie nową jakość budownictwa mieszkaniowego, w nowoczesnej i przyjaznej architekturze.

Mieszkanie składa się z:
pokój dzienny z aneksem kuchennym
2 sypialnie
łazienka
hol
balkon

Łączna powierzchnia wynosie : 51,60 m2


Oprócz mieszkania z oferty posiadam jeszcze 3 inne mieszkania w tym samym bloku. Dużym plusem jest park blisko bloku oraz mała odległość od ścisłego centrum.
Serdecznie zapraszam do kontaktu po więcej informacji.